Czas realizacji zamówienia

Czas nadania (wysyłki)
Czas nadania (wysyłki) towaru w sklepie prezentowany jest przy każdym z produktów i w zależności od rodzaju produktu najcześciej wynosi od 1-4 dni roboczych. Czas nadania wyrażony jest w Dniach roboczych. W przypadku kiedy towar wykonywany jest w rozmiarach niestandardowych (np. materac wyprodukowany według specyfikacji konsumenta, lub np. łóżko malowane według specyfikacji klienta), to czas nadania może się wydłużyć.

Zamówienie zostaje przekazane do realizacji w momencie otrzymania płatności (wyłączając płatność za pobraniem). W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uzyskania pozytywnej autoryzacji i uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Czas dostawy (przez firmę kurierską)
Czas dostawy zależy od rodzaju przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Zazwyczaj nie trwa to dłużej niż 2 dni robocze. Jest to czas od momentu nadania (wysyłki) przez nas, a więc przekazania paczki kurierowi do momentu doręczenia paczki Klientowi przez firmę kurierską.

Przykład:
Zamówienie opłacone poprzez płatności przelewem lub płatności online realizujemy zaraz po pozytywnej autoryzacji płatności (czyli natychmiast). Zamówienie opłacone przelewem zwykłym na konto bankowe realizujemy po otrzymaniu pieniędzy na nasze konto bankowe. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem na konto bankowe, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Ważne jest dla nas aby terminy realizacji były jak najkrótsze. Nie powinno to się jednak odbywać kosztem wysokiej jakości, której słusznie od nas oczekujesz. Dlatego prosimy o cierpliwość w związku z terminami dostaw. Ponieważ nasze indywidualne produkty bardzo często wytwarzane są specjalnie dla Ciebie. W ten sposób otrzymujesz najwyższej jakości produkt, który nie leżał jakiś czas na półce.

Nasza szeroka gama materacy sprawia, że magazynowanie wszystkich modeli we wszystkich wariantach jest niemożliwe. Aktualnie oferujemy 10 modeli materacy dostępnych w 11 wariantach pokrycia i aż do 25 rozmiarów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium