Misja firmy

Zadbaj o zdrowy sen! Śpij zdrowo! Wiemy jak ważny jest sen, dlatego oferujemy Ci bardzo dobre produkty w uczciwej cenie.

Obecnie wszyscy jesteśmy narażeni na różnego rodzaju bodźce środowiskowe, których niestety nie możemy kontrolować. Bardzo często zbyt długo przebywamy w pozycji siedzącej (w pracy, w samochodzie). Dlatego bardzo ważne jest, aby we własnych czterech ścianach utworzyć miejsce, które nas w pełni zrelaksuje i odpręży. I właśnie w tym aspekcie chcielibyśmy Ci pomóc. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz od przytulnej kołdry z naturalnych materiałów po materac ortopedyczny wykonany z najlepszego materiału z jakiego aktualnie można wykonać materac, w 100% lateksowy, drewniane łóżeczka i łóżka wykonane z litego drewna. Zależy nam abyś w naszym sklepie znalazł produkty, które zapewnią Ci zdrowy sen.

Wszystkie komponenty, tkaniny wykorzystane do wytworzenia naszych produktów posiadają stosowne certyfikaty, pochodzą z terenu UE (więcej na temat jakości produktów w https://www.maybebaby.eu/Gwarancja).

Aktualnie w nasze produkty zaopatrujemy Zachodnią Europę, ale przede wszystkim Polskę, Niemcy, Austrię i Wielką Brytanię. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, w bardzo dużej części sprzedajemy materace dla małych dzieci, noworodków, dzieci starszych oraz dla osób dorosłych. Dostarczamy również nasze produkty dla branży hotelarskiej na terenie Wielkiej Brytanii.

Wysoka jakość w uczciwej cenie!
Nasze produkty są tak zaprojektowane abyśmy mogli dostarczyć bardzo dobry gatunkowo produkt, tak aby był dostępny dla każdego i aby każdy mógł sobie na niego pozwolić.
Po za tym w naszej opinii medium jakim jest Internet jest zdecydowanie lepszym i bardziej wydajnym środkiem komunikacji, i z tego powodu MaybeBaby.eu jest sprzedawcą tylko internetowym, bez oddziałów i sklepów stacjonarnych.

Bądź Eko
Ze względu na nasze podejście ekologiczne i chęć aby nasze biurowe życie było jak najmniej papierowe nie wysyłamy drukowanych potwierdzeń zamówień oraz faktur. Dokonując zakupów na naszej stronie wyrażasz zgodę na otrzymanie dowodu zakupu w wersji elektronicznej (.pdf).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium