MaybeBaby.eu
Dostawa i płatność

Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.

Dostawa na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, DPD lub FeedEx (w zależności od gabarytów przesyłki).

Koszt dostawy na terenie Polski wynosi:

  • 14,90 zł (+5,00 zł pobranie)

Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:

  • przelew na konto bankowe (Numer rachunku mBank S.A. 84 1140 2004 0000 3702 7658 9061)
  • płatność w systemie przy użyciu płatności elektronicznych (PayPal, przelew natychmiastowy)
  • za pobraniem

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A. Dostępne formy płatności w systemie Blue Media S.A. to Visa, Visa Electron, MasterCard, Masterard Electronic, Maestro.

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Czas (termin) nadania prezentowany jest przy każdym z produktów. W zależności od produktu wynosi od 1-3 dni. Czas nadania wyrażony jest w Dniach roboczych. W przypadku kiedy materac wykonywany jest w rozmiarach niestandardowych (wyprodukowany według specyfikacji konsumenta), to czas nadania może wydłużyć się do 10 dni.

Ważne jest dla nas aby terminy realizacji były jak najkrótsze. Nie powinno to się jednak odbywać kosztem wysokiej jakości, której słusznie od nas oczekujesz. Dlatego prosimy o cierpliwość w związku z terminami dostaw. Ponieważ nasze indywidualne produkty bardzo często wytwarzane są specjalnie dla Ciebie. W ten sposób otrzymujesz najwyższej jakości produkt, który nie leżał jakiś czas na półce.

Nasza szeroka gama materacy sprawia, że magazynowanie wszystkich modeli we wszystkich wariantach jest niemożliwe. Aktualnie oferujemy 10 modeli materacy dostępnych w 11 wariantach pokrycia i aż do 25 rozmiarów.

Płatności Shoper
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium