Aranżacja pokoju najmłodszego członka rodziny to ważne i fascynujące zadanie. Skupiając się na kolorowych kocykach, miękkich dywanach i ciekawych zabawkach, nie zapomnij o podstawowym elemencie decydującym o jakości snu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wysokiej klasy materace lateksowe — dziecięce i niemowlęce. Zakup odpowiedniego modelu powinien być dokładnie przemyślany — to, jak będzie spało Twoje dziecko, ma ogromny wpływ na jego zdrowie.

Materace niemowlęce i dziecięce — zdrowy sen dla Twojej pociechy

Maluchy śpią zdecydowanie częściej niż dorośli, dlatego warto zapewnić im komfortowe warunki do odpoczynku. W trosce o indywidualne potrzeby Twojego dziecka proponujemy Ci modele polecane przez lekarzy pediatrów i rehabilitantów, które stanowią gwarancję zdrowego snu, jednocześnie wykazując właściwości antyalergiczne. Dodatkowo, w tej kategorii znajdziesz praktyczne akcesoria — wygodny model nawierzchniowy oraz wodoodporny ochraniacz doskonały do małego łóżeczka.

Materace dziecięce

Chcemy zapewnić naszym najmłodszym klientom zdrowy i spokojny sen. Dlatego oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości materacy dziecięcych i niemowlęcych. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów i surowców, które spełniają restrykcyjne – europejskie normy bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziesz wygodne oraz inteligentnie zaprojektowane produkty. Określane są mianem ortopedycznych i medycznych ze względu na obecność lateksu. Tworzywo to ma szereg prozdrowotnych korzyści.

Lateksowe materace do łóżeczka dziecięcego zapewniają doskonałe podparcie na całej długości ciała, niezależnie od przyjmowanej w trakcie snu pozycji. Sprawdzą się także w przypadku niemowląt. Są higieniczne, antyalergiczne oraz oddychające. Stanowią naturalną ochronę przed roztoczami i bakteriami.

Zdrowy i spokojny sen niemowląt

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości materace niemowlęce, które wykonane zostały z jednolitego i certyfikowanego bloku lateksowego. Materiał ten chroni dziecko przed możliwymi zniekształceniami kręgosłupa, dopasowując się do kształtu ciała i zmniejszając nacisk. Wyróżnia się także najwyższym stopniem elastyczności. Polecają go ortopedzi, rehabilitanci, pediatrzy i neonatolodzy.

Oferujemy również materace dziecięce:

  • kokosowo-lateksowe – posiadają dwie odmienne strony twardości, doskonale sprawdzą się w przypadku niemowląt - już od pierwszych dni życia, powstały na bazie włókna kokosowego, czyli naturalnego surowca o doskonałych właściwościach termicznych, posiadają także właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne,
  • żelowe lateksowo-piankowe - dzięki licznym kanałom wentylacyjnym zapewniają znakomitą cyrkulację powietrza, posiadają funkcję regulacji temperatury ciała, kapsułki żelowe pochłaniają ciepło wydzielane przez ciało, redukując tym samym ilość wilgoci, skutecznie chronią zarówno przed przegraniem, jak i wychłodzeniem organizmu.

Nasze materace dziecięce to gwarancja wysokiego komfortu spania. Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium